O firmie

Sklep z pirotechniką w Ząbkach - Roxer Fireworks

Konkurencyjne ceny
Bogata oferta
Sklep internetowy i stacjonarny czynny codziennie!
Hurtownia

Roxer Fireworks to najwyższej jakości fajerwerki za niewielkie pieniądze. W naszym bogatym asortymencie znajdziecie Państwo ognie sztuczne na każdą kieszeń. W całorocznym sklepie stacjonarnym oraz internetowym oferujemy wyrzutnie (baterie), moździerze, flary, race, petardy, stroboskopy, zapalarki pirotechniczne, zimne ognie oraz rakiety. Posiadamy sklep internetowy oraz całoroczny sklep stacjonarny w Ząbkach pod Warszawą (to jest tylko ok. 9 km od pl. Zamkowego, ok. 15 min. jazdy autem). W sezonie sklep w Ząbkach znacznie powiększamy tworząc dużą, wygodną i ocieploną przestrzeń dla naszych klientów, pod względem powierzchni jeden z największych sklepów fajerwerkowych w Polsce. Można płacić u nas kartą i jest mnóstwo miejsca, aby wygodnie zaparkować :-)

Organizujemy także od A do Z pokazy ogni sztucznych na weselach oraz innych imprezach dostosowane do wymagań oraz budżetu Klienta.

Firma istnieje od 1983 roku. W 2003 roku rozszerzyliśmy ofertę o pokazy pirotechniczne. Właściciel to inż. Tadeusz Rożalski. Ma ukończone wyższe studia poligraficzne w 1975 r. w Instytucie Poligrafii Politechniki Warszawskiej oraz rozległą praktykę na kierowniczych stanowiskach w drukarniach państwowych oraz prywatnej. Ukończone przeszkolenie w Wojskowym Instytucie Technicznym Uzbrojenia Wojska Polskiego w Zielonce w zakresie obrotu amunicją, obrotu wyrobami o przeznaczeniu wojskowym i policyjnym, obrotu materiałami wybuchowymi - wyrobami pirotechniki widowiskowej.

 

#fajerwerki #warszawa #praga #sklep #petardy #lampiony #pokazy #viper #baterie #wyrzutnie #flary #race #moździerze #zimneognie #pochodnie #achtung #fajerwerkiutadka #ząbki #zielonka #kobyłka #wołomin #marki #lont #pirotechnika #mecze #piro #roxer

 

Sprzedajemy towar jedynie wybranych, najlepszych na rynku producentów oraz importerów:

Jorge

Firma Jorge jest polską firmą handlową i chińskim producentem pirotechniki. Powstała w Polsce w 1990 r., a jej założycielami są Jacek i Mariusz Dudkowiak. Zaczynaliśmy od importu fajerwerków z Chin i ich dystrybucji w Polsce. Dziś Jorge sprzedaje fajerwerki amatorskie i pirotechnikę profesjonalną do większości krajów europejskich, a nasza marka kojarzy się z najlepszą jakością i solidnością. Od samego początku po dziś dzień nasz priorytet to doskonały produkt i zadowolenie Klienta. Oferujemy szeroki asortyment pirotechniki amatorskiej, profesjonalnej i scenicznej. Co istotne, przykładamy tę samą wagę do jakości i niezawodności towarów amatorskich, jak i profesjonalnych.

Tropic

Jesteśmy producentem sztucznych ogni od 1990 roku. Naszym najważniejszym kryterium wyboru importowanych produktów jest ich bezpieczeństwo i wysoka jakość. Wszystkie nasze artykuły pirotechnicznych są zgodne z normami i certyfikatami krajowymi oraz europejskimi.

Superpower

Trzypokoleniowa rodzina pirotechników. Specjaliści w zakresie sprzedaży hurtowej sztucznych ogni. Nasza wiedza i umiejętności mają źródło w trzypokoleniowym, rodzinnym doświadczeniu, co skutkuje stale poszerzającym się gronem stałych klientów. Współpracujemy jedynie z renomowanymi, znanymi na całym świecie, producentami fajerwerków.

Triplex

Istniejemy od 1982 roku. Kierunek naszych działań określiliśmy w 1990 roku, kiedy to otrzymaliśmy koncesję na obrót materiałami pirotechnicznymi. Wówczas zajęliśmy się importem (z Niemiec, Holandii i Chin), następnie eksportem fajerwerków amatorskich (sylwestrowych) i profesjonalnych.

Piromax

Nasz świat pirotechniki… nasze miejsce magiczne… Gdzie praca jest zabawą, a zabawa staje się pracą…Niesamowita mieszanka doświadczenia, młodości, wiedzy i radości z tworzenia… Witamy w naszym świecie, stworzonym z marzeń. Gdzie pasja i szaleństwo okiełznane rozumem pozwalają tworzyć i cieszyć się z zabawy… zaś wspomniane doświadczenie i wiedza, pozwalają by ta zabawa była bezpieczna i olśniewała jakością nocne horyzonty... Gdzie młodzieńcza pasja zaprowadziła nas do kraju kolebki prochu - Chin, w którym można zrealizować nasze pomysły…

Dragon

Hurtownia sztucznych ogni Dragon została założona w 1990 roku przez Halinę i Romana Zająców. Fajerwerki były wtedy nowością, która świetnie przyjęła się na polskim rynku, w końcu była to olbrzymia odmiana po puszkach z karbidem! Dragon to firma rodzinna a miłość do fajerwerków przekazana z pokolenia na pokolenie ma odzwierciedlenie w wysokiej jakości produktów z naszej oferty. Z biegiem lat wspierane doświadczeniem rodziców, córki Joanna i Aleksandra przejęły kierownictwo nad firmą co zaowocowało odmłodzeniem wizerunku. Hurtownia sztucznych ogni Dragon wprowadza co roku wiele atrakcyjnych nowości, które często stają się prawdziwymi hitami. Bierzemy czynny udział w procesie tworzenia produktu. Począwszy od doboru mieszanki pirotechnicznej a kończąc na projekcie opakowania. Dzięki temu oraz naszemu już 25 letniemu doświadczeniu jesteśmy pewni, że trafi do Państwa produkt wysokiej jakości spełniający wygórowane standardy bezpieczeństwa.

Europyro oraz Śmieszek

Europyro Polska oraz Śmieszek specjalizują się w imporcie oraz dystrybucji artykułów pirotechnicznych - fajerwerków amatorskich oraz profesjonalnych. Nasze wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie - firma istnieje od 1990 roku - pozwala nam na dobór najlepszych materiałów, aby zagwarantować najwyższą jakość i bezpieczeństwo. Jesteśmy firmą, która cały czas rozwija się i uaktualnia ofertę handlową do potrzeb rynku. Stały i szybki rozwój jest jednym z najważniejszych założeń istnienia naszej firmy. Znak CE Dbając o jakość obsługi naszych klientów i dostawców w roku 2006 wdrożyliśmy system zarządzania jakością ISO 9001:2000. Nasze produkty dostosowane są do aktualnych przepisów, aktów prawnych i spełniają normy Unii Europejskiej. Od 2009 roku wprowadzamy do obrotu produkty zgodne z Europejskim Certyfikatem bezpieczeństwa CE. Obecnie wszystkie nasze produkty oznaczone są znaczkiem CE, dzięki czemu mogą być oferowane w krajach UE. Mamy wieloletnie doświadczenie we współpracy z wieloma sieciami handlowymi w Polsce i Unii Europejskiej. Przez lata działalności wypracowaliśmy schematy współpracy, mamy potrzebne doświadczenie w zaopatrzeniu dużych sieci handlowych i zaplecze logistyczne. Stanowimy rzetelny zespół ludzi dbających o połączenie bezpieczeństwa w używaniu fajerwerków z niesamowitymi efektami pirotechnicznymi.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl